Verslo analitikos sprendimai verslui

Dirbtinio intelekto pagrindu veikiantys verslo analitikos sprendimai turi reikšmingą poveikį šiuolaikiniam verslui. Situacija rinkose sparčiai kinta ir konkurencija verslo srityje sparčiai didėja, todėl dirbtinis intelektas ir verslo analitika tampa raktu į sėkmę, suteikdami verslui taip reikalingą konkurencinį pranašumą.

Verslo analitikos sprendimų privalumai

Verslo analitikos ir dirbtinio intelekto nauda verslui yra labai akivaizdi ir įvairi, tačiau kiekvienas su tuo susijęs sprendimas turi vieną bendrumą – tai verslui suteikiamas didesnis pranašumas. Žinių ir informacijos galia yra tai, kas padeda šiuolaikiniam verslui tobulėti ir siekti geresnių rezultatų. Nepriklausomai nuo to, kokioje srityje ir kokiam tikslui tokie sprendimai yra pritaikomi, jie turi reikšmingą poveikį verslo plėtrai.

Pateikiame jūsų dėmesiui svarbius verslo analitikos ir dirbtinio intelekto privalumus verslui, kurie padės suprasti, kodėl vystant verslą reikia stengtis kur kas daugiau dėmesio skirti duomenų valdymui.

Geriau suprantate savo klientus

Dirbtiniu intelektu grindžiama verslo analitika padeda formuoti daug sėkmingesnius ir perspektyvesnius santykius su savo klientais. Didžiąsias kompanijas, kurios metai iš metų sistemingai augina savo klientų ratą ir didina savo žinomumą, sieja vienas bendras aspektas – jos supranta savo klientus. Tai reiškia, kad tokios kompanijos žino, kokią didelę naudą turi verslo analitikos sprendimai, kurie padeda geriau suprasti ir įsigilinti į klientų poreikius ir pageidavimus.

Didinate verslo našumą

Verslo analitikos sprendimų pagalba galima veiksmingai padidinti verslo našumą ir generuojamas pajamas. Turint daugiau duomenų apie bendrovėje dirbančių darbuotojų elgseną, sąveiką ir poreikius, galima lengviau koordinuoti ir stabilizuoti jų darbą, efektyviai paskirstant pareigybes, darbo laiką ir procesų įgyvendinimo būdus. Tai padidina darbuotojų darbo našumą, kuris tiesiogiai prisideda prie klientų pasitenkinimo didinimo ir verslo pajamų augimo.

Padidinate pardavimus

Turint pakankamai duomenų apie savo buvusius ir esamus klientus, dirbtinio intelekto ir verslo analitikos sprendimų pagalba galima veiksmingai analizuoti, kas iš tikrųjų yra pagrindiniai verslo klientai, ko jiems reikia ir kiek jie gali mokėti. Ši informacija yra ypač vertinga pardavimų komandoms, kurios realiu laiku gali peržiūrėti turimus duomenis ir priimti teisingus sprendimus, padidinančius pardavimų apimtis. Atsižvelgiant į nuolat kintančius tikslinės auditorijos poreikius galima modifikuoti pardavimų modelį, numatyti pardavimų tendencijas ir tiksliau prognozuoti būsimas pajamas.

Siūlote suasmenintus sprendimus

Verslo analitika verslui suteikia galimybę suformuoti ir savo klientams pasiūlyti individualizuotas paslaugas. Pasitelkiant turimus duomenis apie klientų ankstesnius sprendimus (atliktus pirkimus, elgseną skirtingais laikotarpiais, pirkimų apimtis ir kt.) galima automatizuoti visą suasmenintų pasiūlymų formavimo procesą, tokiu būdu verslo klientams pasiūlant sprendimus, kurie geriausiai atitinka jų kintančius poreikius. Suasmenintų paslaugų pasiūlymai pasižymi ir didesne konversija, todėl tokių sprendimų pagalba verslas gali padidinti ir savo pajamas, kartu sustiprindamas bei sistemingai plėsdamas lojalių klientų ratą.

Sumažinate išlaidas ir pagerinate procesus

Šiuolaikinis dirbtinis intelektas ir verslo analitika suteikia verslui galimybę veiksmingai sumažinti patiriamas išlaidas, kartu pagerinant ir komercinėje veikloje būtinus procesus. Dirbtiniu intelektu grindžiamų sprendimų pagalba analizuojant turimus duomenis galima lengviau identifikuoti nebūtinas išlaidas ir jas lygiagrečiai sumažinti. Be to, efektyvi duomenų analizė padeda įvertinti ir darbuotojų produktyvumą, visos procesų grandinės našumą ir nustatyti pagrindines spragas bei trūkumus. Apdoroti duomenys leidžia daryti objektyvesnes įžvalgas, pakoreguojant procesų eigą taip, kad padidėtų produktyvumas, sumažėtų išlaidos ir padidėtų pajamos.

Šiuolaikiniame versle nėra vietos spėlionėms

Šiandien verslas egzistuoja ypač konkurencingoje terpėje, kurioje nebelieka vietos spėlionėms. Verslo analitika ir dirbtinio intelekto sprendimais grindžiamo verslo vystymas suteikia didesnį konkurencinį pranašumą, leidžia generuoti didesnes pajamas, plėsti klientų ratą ir neprarasti budrumo.